Balmazújváros-mol-pick Szeged Online

Jó meccset játszott a MOL-PICK Szeged U20 Balmazújvárosban de a rutinos hazai NB I-es játékosok az utolsó tíz percben magabiztossá tették a győzelmüketBalmazújváros – MOL-PICK Szeged U20 35-25 18-13Férfi kézilabda NB IB keleti csoport 12. A nyitófordulóban szabadnapos volt a MOL-Pick Szeged.

Mol Pick Szeged

Európa-kupa FTC-PQSJadran Split Tv.

Balmazújváros-mol-pick szeged online. Szerdán szeptember 2 idegenben kezdünk és ahhoz a Gyöngyöshöz látogatunk amely az első fordulóban csak nagy csatátban 2827-re kapott ki a Csurgói KK otthonában. Csapatunk legeredményesebb játékosa ma este Mario Sostaric volt aki nyolcszor talált kapuba. Európa-kupa Acquachiara olaszPrimorac Kotor montenegrói Férfi ob I B-csoport 1830.

A KH férfi kézilabda liga tizenegyedik fordulójában 1913-as félidő után 3324-es győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged Balmazújvárosban. FORDULÓ december 4 Mezőkövesdi KCCYEB Budakalász Sport36-KomlóTelekom Veszprém. Az elmúlt hétvégén megkezdődött a férfi kézilabda NB I alapszakasza.

Kőnig-Trade BalmazújvárosMOL-Pick Szeged Ceglédi KKSEBBraun Gyöngyös SBS Eger EszterházyOrosházi FKSE CYEB BudakalászBalatonfüredi KSE.

Elverum Handball Mol Pick Szeged Elo Eredmenyek Video Streamek Es H2h Eredmenyek