Bodonyi Dóra 2019.08.25 Szeged K-1 5000 Eredményhirdetés

1620 A kajakos Bodonyi Dóra újabb aranyérmet szerzett a magyar csapatnak a szegedi kajak-kenu világbajnokságon a kenus Adolf Balázs második helyen zárt ugyanezen a távon. MTI Bodonyi Dóra arany- Adolf Balázs ezüstérmet szerzett 5000 méteren.

Nepszava Aranyermes A Noi Kajaknegyes Szegeden

A rajt után egy 8-10 fős élboly formálódott majd ez a táv felére 5-6 fősre szűkült.

Bodonyi dóra 2019.08.25 szeged k-1 5000 eredményhirdetés. A győztes Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika és Bodonyi Dóra elöl j-b a női kajak négyesek 500 méteres versenyének döntőjében a szegedi kajak-kenu világbajnokságon 2019. Bronzérmes a kubai Fernando Dayan Jorge Enriquez. Bodonyi Dóra megnyerte a kajakosok 5000 méteres versenyét a racicei kajak-kenu vébén amelyet így tíz éremmel öt első három második és két harmadik hellyel zártak a.

Megkezdték az éremgyűjtést versenyzőink a montemor-o-velhói Világkupán 20170523 in Egyéni Kajak-Kenu. K-1 5000 méteren Bodonyi Dóra áll rajthoz. A magyar versenyző Racice és Montemor-o-Velho után a szegedi világbajnokságon sem talált legyőzőre.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Enjoy the videos and music you love upload original content and share it all with friends family and the world on YouTube. A női K1-esek 5000 méteres döntőjében az 500-on négyesben aranyérmes Bodonyi Dóra révén voltunk érdekeltek a 2017-ben 5000-en és 2018-ban 1000-en aranyérmet szerző kajakos az első kört az élmezőnyben töltötte és a harmadik helyen haladt.

Két arany 5000 méteren 15 éremmel zártak a magyarok a szegedi kajak-kenu világkupán Sport 20200930 1903 A leghosszabb távon 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak valamint további egy-egy második és harmadik helyet szereztek a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu. Nagy-Britanniában derül ki okoz-e újabb hullámot az indiai variáns. Bodonyi Dóra aranyérmet szerzett K-1 1000 méteren a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati versenynapján a viadal első döntőjében.

Bodonyi Dóra elképesztő versenyzéssel sorozatban harmadszor is világbajnok lett a kajakosok 5000 méteres távján. Bodonyi Dóra nyerte meg a női K1 5000 méteres döntőt a racicei kajak-kenu világbajnokságon ezzel öt aranyat szerzett a magyar küldöttség. A Szeged melletti Maty-éren.

Bodonyi Dóra 5000 méteren szerezte meg a magyar csapat ötödik elsőségét. Kunkli KO-val győzte le a. Itt annyira nem esett szét a mezőny mint az előző számban az utolsó körhöz érve is ötös bolyban haladtak de a magyar.

Jönnek a kajak 5000-es döntők. Augusztus 27 vasárnap 1606 22 857. Sport 20190825 1508 A Gazsó Dóra-Csipes Tamara-Medveczky Erika-Bodonyi Dóra összeállítású női kajaknégyes világbajnoki címet szerzett a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Adolf Balázs mindössze 328 másodperccel lemaradadva a német Sebastian Brendel mögött ezüstérmet szerzett C-1 5000 méteren. A győztes Bodonyi Dóra k a második helyezett német Tabea Medert b és a harmadik helyezett fehérorosz Marina Litvincsuk j a női kajak egyesek 5000 méteres versenyének döntőjében a szegedi kajak-kenu világbajnokságon 2019. A finisre aztán Bodonyi már csak a német Tabea Medert és a.

Bodonyi Dóra címkéhez tartozó bejegyzések Éremeső Montemorban. A leghosszabb távon először a hölgyek mérték össze tudásukat Szegeden. A vasárnapi záró 5000 méteres döntőkben egy-egy arany- és ezüstérmet szereztek a magyarok a.

Az 5000 méteren induló kajakos Bodonyi Dóra is aranyérmes a világbajnokságon Nagy hajrával szerezte meg az ötödik magyar aranyat. Nagyon örülök neki hogy ilyen jól alakult a verseny egy héttel a válogató előtt – mondta a 21 éves Bodonyi Dóra aki a következő hétvégén 500 és 5000 méter egyesben valamint Sarudi Alízzal párosban 1000 méteren fog rajthoz állni Szegeden a világbajnoki válogatón. Bodonyi Dóra győzött 5000 méteren öt arannyal zártak a magyarok Bodonyi Dóra megnyerte a női kajakosok vasárnap délutáni 5000 méteres versenyét a racicei kajak-kenu világbajnokságon amelyet így tíz éremmel öt első három második és két harmadik hellyel zártak a magyarok.