24-24-es Döntetlent Szeged Bl-ben

A MOL-Pick Szeged házigazdaként 26-26-os döntetlent játszott a dán Aalborg csapatával a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. Otthon játszott döntetlent a Szeged a BL-ben.

Otthon Jatszott Dontetlent A Szeged A Bl Ben M4 Sport

A Szeged-Beton a negyedik játékrészt 9-1-es vezetéssel kezdte végül a Zvezda góljai után kialakult a 10-4-es végeredmény.

24-24-es döntetlent szeged bl-ben. A Flensburg számára maximum a harmadik hely elérhető de ehhez az is kell hogy mind a két hátralévő meccsét megnyerje miközben az Aalborg. Majd 9-9-nél már döntetlent mutatott az eredményjelző. A Pick Szeged 24-24-es döntetlent játszott a német bajnok Flensburggal a kézilabda Bajnokok Ligájában.

Egyik csapat sem vezetett két gólnál többel valamint mindkét félidő 12-12-re végződött. A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda BL-ben. Juan Carlos Pastor vezetőedzőnek a 13.

Köszöntjük kedves olvasóinkat hamarosan kezdődik a Mol-Pick SzegedRhein-Neckar Löwen összecsapás a férfi kézilabda Bajnokok Ligája. A magyar csapat szombaton délután öt órától az orosz Sturm Csehov ellen száll vízbe. A norvég Goran Johannessen góljainak köszönhetően remekül kezdett a német.

Férfi BL csoportkör 3. Nehezen indult be de végül hengerelt a Győri ETO a BL-ben. A MOL-Pick Szeged rendkívül izgalmas és szoros mérkőzésen 24-24-es döntetlent játszott hazai pályán a Flensburggal a kézilabda Bajnokok Ligájában.

A MOL-Pick Szeged hazai pályán 26-26-os döntetlent játszott a dán Aalborg csapatával a Veszprém viszont magabiztosan nyert a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. Selejtezőkörében a csongrádi együttes magabiztosan őrölte fel szerb ellenfelét. A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában a Telekom Veszprém együttese Németországban ért el 2424-es döntetlent a Flensburg vendégségében de a győzelmet is könnyedén megszerezhette volna.

A lendület itt azonban elfogyott több ziccer is kimaradt majd Prodanivoc hibája miatt már a harmadik szegedi hetes sem találta el a kaput. Egészen pontosan 24-24-es döntetlent játszottak a felek. Eddig 16 meccset vívtunk a BL-ben és 9-szer nyertünk 3-szor döntetlent értünk el míg 4-szer vereséget szenvedtünk.

Egy vereség a második helybe kerülhet. A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában. A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában szombaton.

Egy félidő után vezetett de aztán elszállt a Szeged a kézi-BL-ben. Döntetlent játszott a Szeged A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában szombaton. Már az első idényünkben az 19961997-es szezonban találkoztunk a horvát rekordbajnokkal akkor Szegeden 2222 lett az eredmény majd Zágrábban 2929.

Elképesztő szegedi siker a BL-ben. A Szegedhez hasonlóan a Telekom Veszprém is német együttes ellen kezdte meg a szereplését a BL-ben Nagy Lászlóék szombaton 2424-es döntetlent játszottak a Flensburg otthonában. 2032 Harmadik mérkőzését is elveszítette a magyar csapat amelyet a koronavírus és sérülések is sújtanak.

A négyes csoport másik pénteki mérkőzésén az olimpiai. A két csapat ötödik alkalommal találkozott egymással tétmérkőzésen három német és. A Bajnokok Ligája 2.

A Telekom-Veszprém szombatin 24-24-es döntetlent játszott a Flensburg otthonában a Bajnokok Ligája A csoportjában vasárnap a B jelű nyolcasban a MOL-Pick-Szeged is bemutatkozott. Ettől függetlenül indulásnak ez nem rossz tavaly is döntetlennel kezdtek Nagy Lászlóék. Döntetlennel rajtolt a MOL-Pick-Szeged is a BL-ben.

Hogy a Schaffhausen is többször rontott majd a Szeged jó. A mérkőzés elején inkább a Veszprémnek kellett. MOL-Pick Szeged SG Flensburg-Handewitt német 24-24 12-12.

A két csapat ötödik alkalommal találkozott egymással tétmérkőzésen három német és egy magyar siker után ez volt az első döntetlen. A PSG után a Flensburg lesz a MOL-Pick Szeged ellenfele a BL-ben. A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában szombaton.

A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában szombaton. Döntetlent játszott a Szeged a Flensburggal a kézi-BL-ben. Percben időt kellett kérnie mert a dánok jobban kezdtek és a norvég.

Bravúros szegedi pontmentés a BL-ben. 1958 Az MKB Veszprém két másodperccel a vége előtt kapott góllal 24-24-es döntetlent játszott a vendég szlovén Celjével a férfi kézilabda Bajnokok Ligája első fordulójában. A Szeged bemutatta az igazságos döntetlent a kézi-BL-ben – A Flensburg 2 gólnál nagyobb hátrányban egyszer se volt az utolsó támadását nem tudta befejezni.

A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában. Döntetlennel rajtolt a Veszprém a kézi-BL-ben MTI 20070929. A sorozatot kiíró EHF a Faceboook oldalán örökítette meg hogyan lett fontos taktikai fegyver a kínai figurákból hogyan kapcsolt repülő üzemmódba a Pick.