A Mol-pick Szeged Kettős Győzelemmel Jutott A Férfi Kézilabda

A MOL-Pick Szeged kettős vereséggel búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától miután a nyolcaddöntő szerdai visszavágóján 33-28-ra kikapott a címvédő német THW Kiel otthonában. A MOL-Pick Szeged kettős vereséggel búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától miután a nyolcaddöntő szerdai visszavágóján 33-28-ra kikapott a címvédő német THW Kiel otthonában.

Ferfi Kezi Bl A Szeged Is Kettos Gyozelemmel Jutott A Negyeddontobe

A párharc múlt vasárnapi első meccsét a Szeged 22-20-ra nyerte meg idegenben így.

A mol-pick szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda. Könnyű győzelemmel jutott a döntőbe a Szeged A címvédő MOL-Pick Szeged lesz a bajnok Telekom Veszprém ellenfele a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjében miután az elődöntőben 41-21-re legyőzte a Veszprémi KKFT csapatát a szigetszentmiklósi négyes döntő vasárnapi játéknapján. A Telekom Veszprém kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután házigazdaként 39-30-re nyert az északmacedón Vardar Szkopje ellen a nyolcaddöntő csütörtöki visszavágóján. Június 2-án szerda 19 órakor a férfi kézilabda bajnoki döntőben lépünk pályára.

Csordultig megtelt a csarnok a szegedi szurkolók pedig az első perctől kezdve olyan hangulatot teremtettek amelytől joggal tartanak Európa-szerte. A MOL-Pick Szeged kettős vereséggel búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától miután a nyolcaddöntő szerdai visszavágóján 33-28-ra kikapott a címvédő német THW Kiel otthonában. Kettős győzelemmel lépett túl a Löwenen a MOL-Pick Szeged 20150323.

A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután vasárnap házigazdaként 23-16-ra nyert a lengyel Wisla Plock ellen a rájátszás első fordulójának visszavágóján írja az MTI. A Final Four-ért a bombaerős Paris-Saint Germain testén keresztül vezet az út Juan Carlos Pastoréknak a. Első tavaszi győzelmét aratta hétvégén az FK Szeged.

1848 A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután vasárnap házigazdaként 23-16-ra nyert a lengyel Wisla Plock ellen a rájátszás első fordulójának visszavágóján. A MOL-Pick Szeged játékosai a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében játszott MOL-Pick Szeged THW Kiel visszavágó mérkőzésen Kielben. A Kiel kettős győzelemmel 6656-os összesítéssel.

A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a VELUX EHF Férfi Kézilabda Bajnokok Ligájában. Az ősi riválissal a Telekom Veszprémmel csapunk össze. Kiváló hangulat fogadta a csapatokat az újszegedi sportcsarnokbeli visszavágón.

Madsen Mortensen dánok Továbbjutott. A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután vasárnap házigazdaként 23-16-ra nyert a lengyel Wisla Plock ellen a rájátszás első fordulójának visszavágóján. Végül 33-24-s győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged összesítésben pedig kettős győzelemmel 59-48-al jutott túl a jól teljesítő dán csapaton.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA NYOLCADDÖNTŐ VISSZAVÁGÓ THW KIEL németMOL-PICK SZEGED 3328 1815 Kiel. Kettős győzelemmel negyeddöntős a Szeged itt van Alilovic gólja. MTIEPAFocke Strangmann A MOL-Pick Szeged kettős vereséggel búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától miután a nyolcaddöntő szerdai visszavágóján 33-28-ra.

Kettős győzelemmel jutott tovább a MOL-Pick Szeged a kézilabda-BL-ben MTI 20190331. Mikler Rolanddal csapatunk kapusával hangolódunk a derbire. A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Mol-Pick Szeged a hazai pályán elszenvedett ötgólos vereség után idegenben is 3328-ra kapott ki a címvédő THW Kieltől így a német csapat kettős győzelemmel jutott tovább a legjobb nyolc csapat közé.

A párharc első mérkőzését egy héttel ezelőtt ugyancsak 33-28-ra nyerte meg Szegeden a Kiel. A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután vasárnap házigazdaként 23-16-ra nyert a lengyel Wisla Plock ellen a rájátszás első fordulójának visszavágóján. Ismét botlott a SZEOL otthon nyert a Szeged-Grosics.

Március 31 vasárnap MTI – A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután vasárnap házigazdaként 23-16-ra nyert a lengyel Wisla Plock ellen a rájátszás első fordulójának visszavágóján. A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután házigazdaként 23-16-ra nyert a lengyel Wisla Plock ellen a rájátszás első fordulójának visszavágóján. Mti A MOL-Pick Szeged kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe miután vasárnap házigazdaként 2316-ra nyert a lengyel Orlen Wisła Płock ellen a nyolcaddöntő visszavágóján.

Eredmény nyolcaddöntő visszavágóTHW Kiel német MOL-Pick Szeged 33-28 18-15. Kikapott a Falco otthonában a Naturtex-SZTE-Szedeák.