Bodonyi Dóra 2019.08.25 Szeged

Sport 20190825. 1620 A kajakos Bodonyi Dóra újabb aranyérmet szerzett a magyar csapatnak a szegedi kajak-kenu világbajnokságon a kenus Adolf Balázs második helyen zárt ugyanezen a távon.

Kajak Kenu Vb Bodonyi Dora Egyeniben Harmadszor Vilagbajnok Nso

Lin Ven-csün Csang Lu-csi Kína 4469 2.

Bodonyi dóra 2019.08.25 szeged. K-1 5000 m Dóra Bodonyi born 7 November 1993 is a Hungarian sprint canoeist. K-1 1000 m 2017 Plovdiv. Távozik a Fradi válogatott védője.

A Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra összeállítású magyar női 500 méteres kajaknégyes aranyérmet. A győztes Bodonyi Dóra k a második helyezett német Tabea Medert b és a harmadik helyezett fehérorosz Marina Litvincsuk j a női kajak egyesek 5000 méteres versenyének döntőjében a szegedi kajak-kenu világbajnokságon 2019. A rajt után egy 8-10 fős élboly formálódott majd ez a táv felére 5-6 fősre szűkült.

Kovács Tamás MTI A Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra összeállítású magyar női 500 méteres kajaknégyes aranyérmet és ezzel négy tokiói kvótát szerzett vasárnap a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon. Magyarország Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra 13291 2. K-4 500 m 2016 Moscow.

A leghosszabb távon először a hölgyek mérték össze tudásukat Szegeden. She participated at the 2018 ICF Canoe Sprint World Championships. 5000 méteren Bodonyi Dóra arany- Adolf Balázs.

2019-08-25 143728 Magabiztos versenyzéssel lett világbajnok a Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra alkotta női kajaknégyes a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A döntő után boldogan beszéltek arról hogy tökéletes pályát mentek s annyira jó volt hogy legszívesebben megismételnék. A döntő után boldogan beszéltek arról hogy tökéletes pályát mentek s annyira jó volt hogy legszívesebben megismételnék.

A rajtnál még több hajó is megelőzte a magyarokat akik aztán hamar robbantva az élre álltak végül szoros versenyben. Nézõk a szegedi kajak-kenu világbajnokságon 2019. A Gazsó Dóra-Csipes Tamara-Medveczky Erika-Bodonyi Dóra összeállítású női kajaknégyes világbajnoki címet szerzett a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Official biography for Canoe Sprint athlete Dora BODONYI who competes for Hungary. Dilmoza Rakmatova Nilufar Zokirova Üzbegisztán 4660 C2 500. MTI Bodonyi Dóra arany- Adolf Balázs ezüstérmet szerzett 5000 méteren.

Balla Virág Devecseriné Takács Kincső Magyarország 4516 3. A Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra összeállítású női kajaknégyes aranyérmet szerzett a férfi kajaknégyes pedig ötödik lett 500 méteren a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon ez újabb négy plusz négy kvótát jelent Magyarországnak a jövő évi tokiói játékokra. Aranyérem Bodonyi Dóra Csipes Tamara kajak-kenu magyar siker Medveczky Erika Szeged világbajnokság.

Lengyelország 13477 C2 200 méter 1. Rosszul rajtolt az egység féltávnál azonban már hajszállal vezetett a fehéroroszok előtt utána pedig még jobban rákapcsoltak és nyertek. K-2 1000 m European Games.

Bodonyi Dóra elképesztő versenyzéssel sorozatban harmadszor is világbajnok lett a kajakosok 5000 méteres távján. A Bodonyi Dóra Kőhalmi Emese páros nyerte a női kajak kettesek 500 méteres döntőjét csütörtökön délelőtt a szegedi Maty-éren a kajak-kenusok válogató-. 2019-08-25 143728 Magabiztos versenyzéssel lett világbajnok a Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra alkotta női kajaknégyes a szegedi kajak-kenu világbajnokságon.

K-1 5000 m 2018 Belgrade. A vasárnapi záró 5000 méteres döntőkben egy-egy arany- és ezüstérmet szereztek a magyarok a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A magyar versenyző Racice és Montemor-o-Velho után a szegedi világbajnokságon sem talált legyőzőre.

A finisre aztán Bodonyi már csak a német Tabea Medert és a. A szegedi kajak-kenu világbajnokság zárónapján a női kajak négyes remek győzelmet ért el. Bodonyi Dóra alig szállt még ki a női kajaknégyes aranyérmes hajójából máris vízre szállt 5000 méteren ami után szintén a dobogó legfelső fokára állhatott.

Tízezrek tüntettek a klímavédelem alkotmányba foglalásáért. Bodonyi Dóra még egyet nyert ötezren ő volt a leggyorsabb. A Gazsó Alida Dóra Csipes Tamara Medveczky Erika Bodonyi Dóra összeállítású magyar női 500 méteres kajaknégyes aranyérmet és ezzel négy tokiói kvótát szerzett vasárnap a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.